Granie na humanie!

Mroźne, zimowe popołudnie, zapach herbaty i kawy, a do tego pyszne przekąski? To wszystko czeka na Ciebie na Wydziale Humanistycznym UMK!

Samorząd Studencki Wydziału Humanistycznego UMK serdecznie zaprasza na Granie na humanie, czyli dzień gier planszowych w Collegium Maius, które odbędzie się 11 grudnia (startujemy o godzinie 15.00 w sali 307)! Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej Szkole Językowej Mr. Rabbit będziemy mogli spędzić radośnie czas przy różnych grach – zarówno w języku polskim, jak i angielskim! Listę gier opublikujemy już niebawem.

W ramach tego wydarzenia organizujemy także #humangra – grę akademicko-terenową. Na zgłoszenia trzyosobowych zespołów czekamy do 9 grudnia, do godz. 12.00. Drużyny staną przed różnymi zadaniami: od zagadek związanych z naszym Wydziałem, po wiedzę o Toruniu, rozwiniemy także Wasze zdolności fotograficzne i umiejętność pracy w grupie! Gra składać się będzie z dwóch etapów: pierwsze zadania dostaniecie już w poniedziałek o godzinie 12.01, a pozostałe zagadki będą czekać na Was w Collegium Maius w środę od 15.00 do 16.00. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę główną, dla pozostałych graczy przewidziane są pamiątkowe upominki.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/hESq6EZzyL85xJ727.

Nagrodą główną jest voucher o wartości 100 zł dla każdego członka drużyny do wykorzystania w Wydawnictwie Naukowym UMK. Pozostałe nagrody ufundowali: Mr. Rabbit - Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (trzy vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania w restauracji Widelec) oraz Prodziekan Adam Kola.

O nasze żołądki zadba Gotujemy.pl - Catering Toruń.

Podczas tego popołudnia Prodziekan dr hab. Marzenna Cyzman, prof. UMK uroczyście wręczy nagrody dla najbardziej wyróżniających się studentów.

Serdecznie zapraszamy do gry!

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Humanistycznego
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu