Rekrutacja 2022 czas start!

Lista kierunków w ofercie Wydziału Humanistycznego

6 czerwca rusza rekrutacja na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zapisy na studia licencjackie potrwają do 11 lipca, a rekrutacja na studia magisterskie w pierwszej turze będzie możliwa do 24 lipca.

W zakładce kandydat można znaleźć pełną listę kierunków z opisami i wymaganiami rekrutacyjnymi. Wydział Humanistyczny oferuje miejsca na następujących kierunkach: etnologia – antropologia kulturowa, filologia angielska, filologia bałkańska, filologia germańska, filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie, filologia polska, filologia polska jako obca, filologia romańska, filologia rosyjska, filologia włoska, japonistyka, kulturoznawstwo, kulturoznawstwo, sp. Kultura Dalekiego Wschodu, lingwistyka praktyczna i copywriting, lingwistyka stosowana.

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy założyć konto w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów oraz wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł/kierunek.

Przydatne strony:

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.