Konkurs literacki PRZECINEK

Rysunek. N apierwszym planie na koncyku po turecku siedzi dziewczyna. Jest ubrana w swetr, długie spodnie i wełniane skarpety. Twarz zasłania książką. W dalszym planie choinki oprószone śniegiem.

Zapraszamy studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników UMK do udziału w kolejnej edycji konkursu literackiego! W tym roku trzeba wykazać się talentem do OPOWIADANIA.

Do wygrania bon podarunkowy 300zł do realizacji w księgarni internetowej. Aby wygrać, należy wysłać opowiadanie o tematyce świątecznej na adres: fundacja@umk.pl. Objętość pracy konkursowej nie powinna przekraczać 15 000 znaków. Pamiętajcie, by zapoznać się z regulaminem konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do 07.12.2022 r.

Wyniki ogłosimy 18.12.2022 r. na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

W tej edycji nadesłane opowiadania oceni m.in. Dziekan Wydziału Humanistycznego - pani dr hab. Violetta Wróblewska, prof. UMK.

Życzymy owocnego tworzenia!

Regulamin konkursu: fundacja.umk.pl/przecinek/