KontaktFosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl
obrazek nr 1 obrazek nr 2

Aktualności

Zaproszenie na Dni Języka Polskiego w Kaliningradzie

Zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,


zapraszamy do wzięcia udziału w wykładach tematycznych z cyklu „Tradycje i innowacje w przedsięwzięciach promocyjnych języka polskiego jako obcego w Kaliningradzie”, prowadzonych przez pracowników polonistyki Bałtyckiego Federalnego Uniwersytetu im. I. Kanta (IKBFU) w ramach Programu NAWA „Dni języka polskiego w Kaliningradzie. W kręgu sztuki i filozofii”.


Harmonogram wykładów:
Sobota, 7 listopada 2020 r.
10:00 -11:15 (czasu polskiego) – «20 lat polonistyki IKBFU: tradycje i innowacje”. Dr hab., prof. IKBFU Tatiana Szkapienko.
11:30 - 12:45 (czasu polskiego) – "Wirtualna tablica MIRO jako narzędzie do nauczania nie tylko zdalnego”. Starszy wykładowca IKBFU, Katarzyna Zubrickaya.


Wykłady odbędą się na platformie Zoom Подключиться к конференции Zoom


Do zobaczenia wkrótce!
Dr hab. Tatiana Szkapienko, prof. IKBFU

 Treść zaproszenia

Zapraszamy także do odwiedzania kanału projektu na YouTube, w szczególności do obejrzenia prac finałowych studentów kaliningradzkiej polonistyki biorących udział w konkursie krasomówczym Paint Talks. Zachęcamy do "lajkowania" prezentacji, by zachęcić studentów do nauki polskiego.


Kanał na YouTube Dni Języka Polskiego w Kalingradzie

 "Dni Języka Polskiego w Kaliningradzie. W kręgu sztuki i filozofii" odbędą się w dniach od 19 do 21 listopada. Z koleżankami i kolegami z Kaliningradu połączymy się za pośrednictwem platformy internetowej. W planie m.in. multimodalne dyktando, o którym na kanale opowiada prof. Tatiana Szkapienko z IKBFU w Kaliningradzie. Szczegółowy program już wkrótce.

pozostałe wiadomości