Kontakt Fosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl
obrazek nr 1

Aktualności

Erasmus+ Day na UMK

Zdjęcie ilustracyjne

Spotkania informacyjne, konkursy, wystawa zdjęć. To wszystko czeka na studentów podczas Erasmus+ Day organizowanego w Bibliotece Głównej UMK 10 października.

Chcesz wyjechać na Erasmusa? Co trzeba zrobić? Na jakie stypendia można liczyć? Tego wszystkiego dowiedzą się studenci, którzy przyjdą na Erasmus+ Day. Już od godz. 11 zapraszamy do wspólnej zabawy: polscy i zagraniczni studenci wspólnie przygotują kolorowy napis ERASMUS+. Jednocześnie w Bibliotece Głównej UMK otwarte będzie stoisko z materiałami promocyjnymi i informacyjnymi. O godz. 12:00 oraz 13:30 przewidzieliśmy spotkania ze specjalistą. Zaprezentowane zostaną możliwości programu Erasmus+ oraz szczegółowe informacje rekrutacyjne.

W trakcie Erasmus+ Day w holu biblioteki dostępna będzie wystawa zdjęć poświęcona studentom Erasmus+. Będzie można także porozmawiać z tymi, którzy już w programie wymiany uczestniczyli i chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. Dla uczestników czwartkowego wydarzenia przygotowaliśmy upominkowe gadżety."

pozostałe wiadomości