obrazek nr 1

Aktualności

Intensywna Letnia Szkoła Języka i Kultury Rosyjskiej na Bałtyckim Uniwersytecie Federalnym w Kaliningradzie

Bałtycki Uniwersytet Federalny im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie zaprasza do udziału w Intensywnej Letniej Szkole Języka i Kultury Rosyjskiej, której tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27 lipca - 21 sierpnia. Uniwersytet zapewnia miejsca w akademiku (koszt w wysokości ok. 2200 rubli za cały okres pobytu) oraz zaproszenia niezbędne do otrzymania bezpłatnej wizy studenckiej. Uczestnik ponosi koszty dojazdu oraz wyżywienia. Udział w zajęciach Szkoły jest bezpłatny, pod warunkiem aplikowania i zakwalifikowania się przez stronę russia.study.

Uwaga! Możliwy jest również udział w bezpłatnych szkołach językowych organizowanych w innych miastach akademickich na terenie Rosji, co jednak wiąże się z koniecznością podróżą samolotem lub w przypadku podróży pociągiem - z koniecznością wyrobienia tranzytowej wizy białoruskiej.