Katedra Etnologii i Antropologii Kulturowej

ul. Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
e-mail: etnowww@umk.pl

obrazek nr 1 obrazek nr 2 obrazek nr 3 obrazek nr 4

Wiadomości

Zajęcia dydaktyczne do oceny

Zdjęcie ilustracyjne

Od 25 stycznia 2021 r. w systemie USOS pozostaną otwarte kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021. Zachęcamy wszystkich studentów etnologii - antropologii kulturowej do wypełnienia anonimowych i pomocnych w dydaktyce ankiet.

Informacja zwrotna ze strony studentów umożliwia identyfikację mocnych i słabych stron procesu dydaktycznego oraz jest wykorzystana do sprawniejszego zarządzania ofertą dydaktyczną Uniwersytetu. Zebrane i opracowane wyniki stanowią podstawę do wdrażania rozwiązań sprzyjających poprawie jakości kształcenia oraz do docenienia najlepszych nauczycieli. Uczestnictwo w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariusza dostępnego po zalogowaniu w systemie USOS lub w aplikacji Mobilny USOS UMK. Badanie jest anonimowe. Wystarczy tylko kilka minut, aby odpowiedzieć na pytania. Kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych pozostaną otwarte do 15 października 2021 r.

O tym, czemu służy badanie i jak zachowywana jest anonimowość uczestników, opowiada film "Wspólnie zmieniamy Uniwersytet".

pozostałe wiadomości