Katedra Etnologii i Antropologii Kulturowej

ul. Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
e-mail: etnowww@umk.pl

obrazek nr 1 obrazek nr 2 obrazek nr 3 obrazek nr 4

Wiadomości

Indonesian Camp 2021

Zdjęcie ilustracyjne

Uniwersytet Padjadjaran w Bandungu (Zachodnia Jawa) zaprasza na Indonesian Camp 2021, który odbędzie się w dniach od 5 do 13 grudnia 2021 r. Udział w kursie jest bezpłatny i odbędzie się w formie on-line, na platformie Zoom. Aby móc uczestniczyć w spotkaniach należy zarejestrować się korzystając z linku: https://bit.ly/lndonesianCamp2021 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Indonezją i jej wewnętrznym zróżnicowaniem kulturowym. Polecamy skorzystanie z zaproszenia naszych indonezyjskich przyjaciół. Program szkolenia wygląda interesująco, obejmuje trzy moduły: wstęp do języka indonezyjskiego, literatury i kultury, w ramach których omawiane będą choćby film, muzyka, zwyczaje kulinarne czy inne aspekty indonezyjskich kultur.

Zachęcamy gorąco wszystkich studentów do wzięcia udziału w proponowanych przez zaprzyjaźniony Uniwersytet Padjadjaran w Bandungu zajęciach o otwartym charakterze i przybliżających kultury Indonezji. Rejestracja na zajęcia nie powinna sprawiać problemu. Warto spróbować, nawet jeśli językowo nie można w pełni skorzystać z oferty (zajęcia będą prowadzone głównie po indonezyjsku). Prosimy wziąć pod uwagę przesunięcie czasu. Wykłady będą się odbywać + 6 godzin względem czasu polskiego. Terminy, godziny, tematy są podane na plakatach. Zajęcia zaczynają się już 5 grudnia 2021. Trzeba się zalogować i określić interesujący nas zakres: nauka języka, literatura lub kultura. Podczas logowania pojawi się pytanie o numer paszportu. Można je pominąć. Szkolenie zostaje potwierdzone certyfikatem.

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.