Katedra Etnologii i Antropologii Kulturowej

ul. Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
e-mail: etnowww@umk.pl

obrazek nr 1 obrazek nr 2 obrazek nr 3 obrazek nr 4

Wiadomości

Europa czeka na Ciebie! Rekrutacja do programu Erasmus+ w roku 2022/2023

Stoisko informacyjne programu Erasmus+, przy którym stoją trzy osoby
fot. Andrzej Romański

Rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na studia w roku 2022/2023. Nabór trwa do 15 marca 2022 r. Zachęcamy do wyjazdów!

Na wyjazdy na studia mogą zostać zakwalifikowane osoby, które:

  • są zarejestrowane na studiach pierwszego, drugiego, trzeciego stopnia (w tym uczestnicy i uczestniczki szkół doktorskich) lub jednolitych studiach magisterskich (stacjonarnych i niestacjonarnych),
  • przed podpisaniem umowy indywidualnej na wyjazd ukończą co najmniej 1 rok studiów I stopnia,
  • nie wykorzystały jeszcze kapitału mobilności na stopniu studiów, na którym miałby się odbyć wyjazd. Kapitał mobilności wynosi 12 mies. na każdym stopniu studiów, z wyjątkiem jednolitych studiów magisterskich (24 miesiące).

Informacje i kryteria kwalifikacji można znaleźć na stronie https://bit.ly/rekrutacja_Erasmus. Szczegółowe warunki rekrutacji znajdują się również na stronach wydziałowych oraz u wydziałowych pełnomocników ds. mobilności/koordynatorów kierunkowych programu Erasmus+: https://bit.ly/lista_kontaktów.

Warunkiem formalnym udziału w rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line i dostarczenie go do pełnomocnika ds. mobilności/koordynatora kierunkowego/dyrektora szkoły doktorskiej.

Film promujący program Erasmus+

pozostałe wiadomości