Katedra Etnologii i Antropologii Kulturowej

ul. Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
e-mail: etnowww@umk.pl

obrazek nr 1 obrazek nr 2 obrazek nr 3 obrazek nr 4

Wiadomości

Otwieramy drzwi do wirtualnego kampusu

Zdjęcie ilustracyjne

Tegoroczna edycja targów edukacyjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się na platformie Gather.Town. Wirtualny kampusu UMK, odwzorowany z milionów pikseli, będzie można odwiedzić 29 marca 2022 r. w godz. 12:00–18:00.

Targi edukacyjne to doskonała okazja dla maturzystek i maturzystów, aby zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych, zasadami rekrutacji i – tym samym – ułatwić sobie wybór przyszłej uczelni. Osoby niezdecydowane będą mogły porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, którzy pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni kierunek studiów.

Jak wziąć udział w targach? Aby dołączyć do wydarzenia i stać się częścią wirtualnego świata, wystarczy kliknąć link (aktywny tylko w dniu targów - ustaw przypomnienie) i stworzyć swojego awatara. Gather.Town umożliwia prowadzenie rozmów w wirtualnej rzeczywistości na żywo – indywidualnie lub w grupie, a także na czacie.

W cyfrowej Auli UMK kandydaci i kandydatki na studia znajdą stoiska uniwersytetów z całej Polski. Będą mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych, swobodnie porozmawiać z przedstawicielami uczelni i doradcami z Biura Karier UMK.

Aby dowiedzieć się więcej o kierunkach, które oferuje Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu wystarczy zajrzeć do budynku Rektoratu - będą tam aktywne przejścia do wszystkich wydziałów UMK, nawet tych, które znajdują się w Bydgoszczy!

Będzie też można wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem po wirtualnym kampusie (zapisy na bieżąco na placu przy Rektoracie).

W trakcie targów będzie możliwość wykonania internetowego testu predyspozycji zawodowych, który ułatwi podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów i ścieżce rozwoju.

Wyniki testów będą interpretowane podczas spotkań grupowych oraz indywidualnie z doradcami zawodowymi. Spotkania interpretujące wyniki testów odbywać się będą w przestrzeni konferencyjnej – start kolejnych tur o godz. 13:00, 14:00, 15:00 i 16:30. Spotkania z doradcami zawodowymi prowadzone będą na bieżąco w wirtualnej Auli UMK w przestrzeni Biura Karier.

Wirtualna przestrzeń będzie dostępna tylko 29 marca do godz. 18:00.

Więcej informacji

pozostałe wiadomości