Wiadomości - Archiwum

Czas na Copernicon

W najbliższy weekend 16.09-18.09.2022 r. Toruń wypełni się miłośnikami gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna, jedenasta edycja Coperniconu odbędzie się pod hasłem "Wszyscy jesteśmy fantastyczni". Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu jest współorganizatorem wydarzenia.

Zarządzenie Rektora - funkcjonowanie Uniwersytetu w okresie od 1 marca do 30 czerwca 2022 r.

Zarządzenie nr 31 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w sprawie szczególnych zasad funkcjonowania UMK w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w okresie od 1 marca do 30 czerwca 2022 r.

Lektoraty i zajęcia wf od 10 stycznia

Komunikat JM Rektora w sprawie lektoratów i zajęć wychowania fizycznego.

Plany zajęć i lektoraty w semestrze letnim 2020/21

Stypendia i pomoc materialna w semestrze letnim 2020/21

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2020/2021 należy wydrukować z systemu USOSweb oraz wysłać w wersji papierowej na adres składu orzekającego WH Komisji Stypendialnej w terminie od 5 lutego do 4 marca 2021 r.