Nagrody rektora UMK dla pracowników Katedry Etnologii i Antropologii Kulturowej

W dniu 25 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie. JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala wręczył nagrody. Osobami nagrodzonymi są także pracownicy Katedry Etnologii i Antropologii Kulturowej UMK. Nagrodę indywidualną III stopnia za całokształt pracy na Uniwersytecie otrzymała dr hab. Anna Nadolska-Styczyńska, prof. UMK. Wyróżnienie indywidualne za osiągnięcia w działalności naukowej w roku 2020 otrzymał dr Rafał Kleśta-Nawrocki. Wszystkim wyróżnionym składamy GRATULACJE!

Informacja o wydarzeniu i wszystkich nagrodzonych na UMK (zob.). Informacja o nagrodach dla pracowników Wydziału Humanistycznego (zob.).