Nagrody rektora dla pracowników Wydziału Humanistycznego

fot. Andrzej Romański

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala przyznał nagrody pracownikom naukowym za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie. Wyróżnienia zostały wręczone 25 czerwca podczas uroczystości w Auli UMK. Rektor uhonorował pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni, przyznając im nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia za działalność naukową, dydaktyczną, organizacyjną i artystyczną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Z Wydziału Humanistycznego nagrody i wyróżnienia otrzymali:

1) Nagroda II stopnia Rektora UMK za całokształt pracy na Uniwersytecie:

• prof. dr hab. Grażyna Halkiewicz-Sojak.

2) Nagroda II stopnia Rektora UMK za osiągnięcia w działalności naukowej:

• prof. dr hab. Przemysław Żywiczyński.

3) Nagroda III stopnia Rektora UMK za całokształt pracy na Uniwersytecie:

• dr hab. Anna Nadolska-Styczyńska, prof. UMK.

4) Nagroda III stopnia Rektora UMK za osiągnięcia w działalności naukowej:

• dr hab. Agata Domachowska, prof. UMK;
  • dr hab. Adam Kola, prof. UMK.

5) Wyróżnienia Rektora UMK za osiągnięcia w działalności naukowej:

• dr Małgorzata Berend;
  • dr hab. Anna Branach-Kallas, prof. UMK;
  • prof. dr hab. Cezary Bronowski;
  • dr hab. Artur Duda, prof. UMK;
  • dr Rafał Kleśta-Nawrocki;
  • dr hab. Anna Kościołek, prof. UMK;
  • prof. dr hab. Wacław Lewandowski;
  • prof. dr hab. Krzysztof Obremski;
  • prof. dr hab. Mirosław Strzyżewski;
  • prof. dr hab. Leszek Żyliński.

Z kolei 22 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień rektora UMK dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Nagrody i wyróżnienia wręczali rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala oraz kanclerz dr Tomasz Jędrzejewski, którzy w swoich wystąpieniach podkreślili wkład pracowników administracji i obsługi w sprawne funkcjonowanie i rozwój Uniwersytetu.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.