KontaktFosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl

Poprzednie komunikaty


Obowiązkowe szkolenie BHP będzie można zaliczać do 10.12.2020 r.

Uwaga: po 10.12.2020 nie będzie możliwości zaliczenia BHP.

Podajemy adres strony: moodle.umk.pl/BHP.


KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną rekrutacja na studia I i II stopnia została przedłużona, dlatego prosimy studentów I roku s1 i s2 o cierpliwość i wyrozumiałość, gdy okaże się, że nie wszystkie legitymacje są w dziekanacie do odbioru.

Brakujące legitymacje będzie można odebrać, jak tylko zostaną wydrukowane przez Uczelniane Centrum Informatyczne.

Warunkiem wydruku jest uiszczenie opłaty za legitymację oraz wgranie zdjęcia do systemu IRK.

Z góry przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

HARMONOGRAM WYDAWANIA LEGITYMACJI STUDENCKICH DLA STUDENTÓW I ROKU s1 I s2

 

08.10.2020 r. (czwartek)

Pokój 114

Filologia angielska s1

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do Ka

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od Kie do Pacz

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od Pan do Stę

Godzina: 11.00-12.00 osoby o nazwiskach od Sza do Ż

Kulturoznawstwo: Kultura Dalekiego Wschodu s1

KDW – z językiem japońskim

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od A do Nie

Godzina: 13.00-14.00 osoby o nazwiskach od Or do Z

KDW – z językiem chińskim

Godzina: 14.00-15.00 osoby o nazwiskach od A do Ole

Godzina: 15.00-16.00 osoby o nazwiskach od Ost do Z

 

08.10.2020 r. (czwartek)

Pokój 120

Filologia angielska s2

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do Kul

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od Las do Z

Filologia polska s2

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od A do Lesz

Godzina: 11.00-12.00 osoby o nazwiskach od Musz do Z

Etnologia i antropologia kulturowa s1

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od A do Z

 

09.10.2020 r. (piątek)

Pokój 115

Filologia germańska s1

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do Lip

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od Lud do Z

Filologia germańska s2

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od A do Z

Filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie s1

Godzina: 11.00-12.00 osoby o nazwiskach od A do Z

Japonistyka s1

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od A do Jen

Godzina: 13.00-14.00 osoby o nazwiskach od Jez do Sie

Godzina: 14.00-15.00 osoby o nazwiskach od Smo do Ż

Japonistyka s2

Godzina: 15.00-16.00 osoby o nazwiskach od A do Z

 

12.10.2020 (poniedziałek)

Pokój 114

Lingwistyka praktyczna i copywriting s1

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do Har

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od Kac do Łab

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od Łaz do Rew

Godzina: 11.00-12.00 osoby o nazwiskach od Rydz do Szcz

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od Szp do Z

Filologia bałkańska s1

Godzina 13.00-14.00 osoby o nazwiskach od A do Z

 

12.10.2020 (poniedziałek)

Pokój 120

Kulturoznawstwo s1

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do Laz

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od Mą do Z

Kulturoznawstwo s2

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od A do Z

Filologia polska s1

Godzina: 11.00-12.00 osoby o nazwiskach od A do Gor

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od Gur do Lud

Godzina: 13.00-14.00 osoby o nazwiskach od Mać do Sus

Godzina: 14.00-15.00 osoby o nazwiskach od Szuk do Z

 

13.10.2020 r. (wtorek)

Pokój 114

Filologia rosyjska s1

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do Gug

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od Katz do Z

Komparatystyka literacko-kulturowa s1

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od A do Z

 

13.10.2020 r. (wtorek)

Pokój 115

Filologia romańska s1

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od A do Lew

Godzina: 13.00-14.00 osoby o nazwiskach od N do Z

Filologia romańska s2

Godzina: 14.00-15.00 osoby o nazwiskach od A do Z

  

14.10.2020 r. (środa)

Pokój 120

Filologia włoska s1

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do K

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od L do R

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od S do Z

Lingwistyka stosowana z językiem włoskim s1

Godzina: 11.00-12.00 osoby o nazwiskach od A do J

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od K do O

Godzina: 13.00-14.00 osoby o nazwiskach od P do U

Godzina: 14.00-15.00 osoby o nazwiskach od W do Ż

 

14.10.2020 r. (środa)

Pokój 115

Lingwistyka stosowana z językiem francuskim s1

Godzina: 8.00-9.00 osoby o nazwiskach od A do J

Godzina: 9.00-10.00 osoby o nazwiskach od K do N

Godzina: 10.00-11.00 osoby o nazwiskach od O do R

Godzina: 11.00-12.00 osoby o nazwiskach od S do Z

Lingwistyka stosowana z językiem rosyjskim s1

Godzina: 12.00-13.00 osoby o nazwiskach od A do L

Godzina: 13.00-14.00 osoby o nazwiskach od M do Z

 

Treść komunikatu

 


KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW I ROKU

Przypominamy, że 1 października 2020 roku o godz. 15:00 w Auli UMK, ul. Gagarina 11 w Toruniu, odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2020/2021 (IMMATRYKULACJA). W czasie uroczystości złożą Państwo ślubowanie, jak również zostaną Państwo poinformowani o kwestiach związanych ze studiowaniem. W czasie spotkania nie będą podpisywane żadne dokumenty ani wydawane legitymacje studenckie. Harmonogram wydawania legitymacji zostanie Państwu przekazany w późniejszym terminie. Przypominamy też, że 1 lub 2 października 2020 roku odbędą się spotkania organizacyjne z opiekunami, zgodnie z zamieszczonym poniżej porządkiem. W ich trakcie zostaną poruszone  sprawy związane z procesem nauczania w trybie zdalnym i stacjonarnym.

Treść komunikatu


Harmonogram spotkań z opiekunami I roku i koordynatorami kierunków (aktualizacja z dnia 28.09.2020)

kierunek stopień Data, godzina sala, budynek
filologia angielska studia I 1.10.2020, godz. 13.30-14.30 Aula AB 1.22, Collegium Humanisticum
filologia angielska studia II 1.10.2020, godz. 16.30-17.30 Aula AB 1.22, Collegium Humanisticum
filologia bałkańska studia I 1.10.2020, godz. 11.30 400, Collegium Maius
filologia germańska[i] studia I 1.10.20, godz. 12.00 AB 008 i AB 009, Collegium Humanisticum
filologia germańska studia II 1.10.20, godz. 13.15 AB 3.17, Collegium Humanisticum
filologia romańska[ii] studia I 1.10.20, godz. 11.30 Aula AB 1.22, Collegium Humanisticum
filologia romańska studia II 1.10.20, godz. 13.30 AB 1.07, Collegium Humanisticum
filologia rosyjska studia I 1.10.20, godz. 9.30 206, Collegium Maius
filologia rosyjska studia II 1.10.20, godz. 9.30 206, Collegium Maius
filologia włoska studia I 1.10.20, godz. 10.00 AB.009, Collegium Humanisticum
japonistyka studia I 2.10.20, godz. 9.00-11.30 AB.2.07, Collegium Humanisticum
japonistyka studia II 2.10.20, godz. 9.00-11.30 AB.2.07, Collegium Humanisticum
lingwistyka stosowana
lingwistyka stosowana z językiem rosyjskim studia I 1.10.20, godz. 11.30 206, Collegium Maius
lingwistyka stosowana z językiem francuskim[iii] 1.10.20, godz. 10.00 Aula AB 1.22, Collegium Humanisticum
lingwistyka stosowana: język włoski z językiem arabskim i język włoski z językiem czeskim 1.10.20, godz. 8.00 Aula AB 1.22, Collegium Humanisticum
lingwistyka stosowana: język włoski z językiem hiszpańskim 1.10.20, godz. 9.00 Aula AB 1.22, Collegium Humanisticum
filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie studia I 1.10.20, godz. 13.15 311, Collegium Maius
filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie studia II 1.10.20, godz. 13.15 311, Collegium Maius
filologia polska studia I 1.10.20,
1 grupa: godz. 16.30
2 grupa: godz. 17.30
3 grupa: godz. 18.30
206, Collegium Maius
filologia polska studia II 1.10.20, godz. 19.30 206, Collegium Maius
komparatystyka literacko-kulturowa studia I 1.10.20, godz. 13.00 307, Collegium Maius
kulturoznawstwo studia I 1.10.20, godz. 10:30 – specjalność ogólna 405, Collegium Maius
Kulturoznawstwo, sp. Kultura Dalekiego Wschodu studia I 1.10.20, godz. 11:15 – specjalność KDW z j. chińskim

 

1.10.20, godz. 12:00 – specjalność KDW z j. japońskim

405, Collegium Maius
kulturoznawstwo studia II 1.10.20, godz. 12:45 405, Collegium Maius
lingwistyka praktyczna i copywriting [iv] studia I 1.10.20, godz.: 9.00-10.00,
10.15-11.15,
11.30-12.30
307, Collegium Maius
etnologia-antropologia kulturowa studia I 1.10.20, godz. 12:00 AB.1.07, Collegium Humanisticum

 

[i] Studentów I roku st. licencjackich zapraszamy 1 października w godzinach 12.00-14.00 do sal AB 008 i AB 009 w Coll. Humanisticum ul. Bojarskiego 1 na spotkanie z opiekunem roku, dr Anną Mikołajewską oraz test poziomujący, od którego zależy przydział do konkretnej grupy.

Obecność na spotkaniu i teście jest obowiązkowa. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z opiekunem: nanett@umk.pl.

[ii] Przed budynkiem na studentów oczekiwać będzie jeden z pracowników dydaktycznych, który kierować ich będzie do sali. Do budynku studenci wchodzą pojedynczo, stosując się do zaleceń pracownika dotyczących dezynfekcji i dystansowania.

Prosimy także o przestrzeganie zasad dystansowania społecznego przed wejściem do Collegium Humanisticum.

W razie niemożności uczestniczenia w spotkaniu stacjonarnym, prosimy zainteresowanych studentów o kontakt z mgr Sylwią Mołoń (smolon@umk.pl) lub dr A. Kochanowską (annakochanowska@umk.pl).

[iii] Przed budynkiem na studentów oczekiwać będzie jeden z pracowników dydaktycznych, który kierować ich będzie do sali. Do budynku studenci wchodzą pojedynczo, stosując się do zaleceń pracownika dotyczących dezynfekcji i dystansowania.

Prosimy także o przestrzeganie zasad dystansowania społecznego przed wejściem do Collegium Humanisticum.

W razie niemożności uczestniczenia w spotkaniu stacjonarnym, prosimy zainteresowanych studentów o kontakt z mgr Sylwią Mołoń (smolon@umk.pl) lub dr A. Kochanowską (annakochanowska@umk.pl).

[iv] – 9.00 osoby o nazwiskach rozpoczynających się na litery: Bal – Lat;
– 10.15 osoby o nazwiskach rozpoczynających się na litery: Li – Ste;
– 11.30 osoby o nazwiskach rozpoczynających się na litery: Str – Zy.