KontaktFosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl

ERASMUS+

Wewnątrzwydziałowe regulacje dotyczące programu Erasmus+ dla studentów wyjeżdżających na studia


List of Coordinators for Mobility

FACULTY OF HUMANITIES ERASMUS COORDINATORS:
Collegium Maius
ul. Fosa Staromiejska 3, 87-100 Torun
Tel. (+48 56) 611-35-11, fax 622-66-59
and
Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Torun
dr. Jarosław Hetman (Faculty Coordinator)
e-mail: jarekhetman@umk.pl
tel. +48 56 611 3699

English Department:
prof. Ariadna Strugielska
e-mail: ariadnas@umk.pl
tel. +48 56 611 3780

German Department:
dr. Monika Tokarzewska
e-mail: monikat@umk.pl
tel. +48 56 611 3706

Italian Department:
dr. Katarzyna Rogalska-Chodecka
e-mail: kasia@umk.pl 
tel. +48 56 611 3702

Polish Department:
dr. Justyna Tuszyńska
email: j.tuszynska@umk.pl
tel. +48 56 611 3537

Cultural Studies:
dr. Adrian Mianecki
e-mail: mianecki@umk.pl
tel. +48 56 611 3528

Slavic Languages Department:
dr. Tatiana Zinowjewa
e-mail: Tatiana.Zinovyewa@umk.pl
tel. +48 56 611 3605

Balkan Languages Department:
dr. Artur Karasiński
e-mail: akarasinski@umk.pl
tel. +48 56 611 3607

Classical Languages Department:
prof. Bartosz Awianowicz
e-mail: bawianus@umk.pl
tel. +48 56 611 3558

French Department:
dr. Marcin Skibicki
e-mail: skibicki@umk.pl
tel. +48 56 611 2300

Ethnology:
dr. Rafał Beszterda
e-mail: tbeszterda@umk.pl
tel. +48 56 611 2385

 


ERASMUS+

Dział Międzynarodowych Partnerstw i Mobilności Edukacyjnej

Wykaz uczelni partnerskich