KontaktFosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl

ERASMUS+

Wewnątrzwydziałowe regulacje dotyczące programu Erasmus+ dla studentów wyjeżdżających na studia


List of Coordinators for Mobility

FACULTY OF HUMANITIES ERASMUS COORDINATORS:
 

Collegium Maius
ul. Fosa Staromiejska 3, 87-100 Torun

and

Collegium Humanisticum
Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Torun

dr. Jarosław Hetman (Faculty Coordinator)
e-mail: jarekhetman@umk.pl
tel. +48 56 611 3699
Collegium Humanisticum, C 3.26English Department:
prof. Ariadna Strugielska
e-mail: ariadnas@umk.pl
tel. +48 56 611 3780
Collegium Humanisticum, C 3.25

German Department:
dr. Monika Tokarzewska
e-mail: monikat@umk.pl
tel. +48 56 611 3706
Collegium Humanisticum, C 3.08

Italian Department, Applied Linguistics − Italian and Spanish:
dr. Katarzyna Rogalska-Chodecka
e-mail: kasia@umk.pl 
tel. +48 56 611 3702
Collegium Humanisticum, C 3.18

Polish Department:
dr. Justyna Tuszyńska
email: j.tuszynska@umk.pl
tel. +48 56 611 3537
Collegium Maius, 113

Cultural Studies:
dr. Adrian Mianecki
e-mail: mianecki@umk.pl
tel. +48 56 611 3528
Collegium Maius, 210

Slavic Languages Department, Applied Linguistics − Russian:
dr. Tatiana Zinowjewa
e-mail: Tatiana.Zinovyewa@umk.pl
tel. +48 56 611 3605
Collegium Maius, 316

Balkan Languages Department:
dr. Artur Karasiński
e-mail: akarasinski@umk.pl
tel. +48 56 611 3607
Collegium Maius, 314A

Classical Languages Department:
prof. Bartosz Awianowicz
e-mail: bawianus@umk.pl
tel. +48 56 611 3558
Collegium Maius, 304a

French Department, Applied Linguistics − French:
dr. Marcin Skibicki
e-mail: skibicki@umk.pl
tel. +48 56 611 2300
Collegium Humanisticum, C 2.43

Ethnology:
dr. Rafał Beszterda
e-mail: tbeszterda@umk.pl
tel. +48 56 611 2385
Collegium Humanisticum, C 2.41

Applied Linguistics:
dr Magdalena Tosik
e-mail: magdatosik@umk.pl
tel.: +48 56 611 3585
Collegium Humanisticum, C 3.39

 


ERASMUS+

Dział Międzynarodowych Partnerstw i Mobilności Edukacyjnej

Wykaz uczelni partnerskich


Plakat o rekrutacji do porgramu Erasmus+ z hasłem "Zorganizuj przygodę swojego życia".