KontaktFosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl

ERASMUS+

Koordynatorzy programu ERASMUS+ na Wydziale Humanistycznym

Koordynator wydziałowy
dr Jarosław Hetman
e-mail: jarekhetman@umk.pl
tel. (56) 611-36-99

Koordynatorzy kierunkowi
dr Marcin Skibicki (filologia romańska)
e-mail: skibicki@umk.pl
tel. (56) 611-35-71

dr hab. Ariadna Strugielska, prof. UMK (filologia angielska)
e-mail: ariadnas@umk.pl
tel. (56) 611-37-03

dr hab. Monika Tokarzewska, prof. UMK (filologia germańska)
e-mail: monikat@umk.pl
tel. (56) 611-37-06

dr Katarzyna Rogalska-Chodecka (filologia włoska)
e-mail: kasia@umk.pl
tel. (56) 611-37-02

dr Justyna Tuszyńska (filologia polska, lingwistyka praktyczna i copywriting)
e-mail: j.tuszynska@umk.pl
tel. (56) 611-35-37

dr Adrian Mianecki (kulturoznawstwo)
e-mail: mianecki@umk.pl
tel. (56) 611-35-28

dr Tatiana Zinowjewa (filologia rosyjska)
e-mail: Tatiana.Zinovyeva@umk.pl
tel. (56) 611-36-05

dr Artur Karasiński (filologia bałkańska)
e-mail: akarasinski@umk.pl
tel. (56) 611-36-07

dr hab. Bartosz Awianowicz, prof. UMK (filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie)
e-mail: bawianus@umk.pl
tel. (56) 611-35-58

dr Rafał Beszterda (etnologia)
e-mail: rbeszterda@umk.pl
tel. (56) 611-23-05


ERASMUS+

Dział Współpracy Międzynarodowej

Wykaz uczelni partnerskich