Rekrutacja 2020 rozpoczęta!

obrazek: fot.Ewa Konopa]
fot. Ewa Konopa

2 czerwca rozpoczęła się elektroniczna rejestracja na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zapisy na większość kierunków potrwają do 18 sierpnia.

Na stronie www.human.umk.pl/kandydat można znaleźć pełną listę kierunków studiów oferowanych przez Wydział Humanistyczny, ich opisy, wymagania rekrutacyjne oraz informację, co można robić po zakończeniu studiów.

Aby wziąć udział w rekrutacji, absolwenci szkół średnich chcący podjąć studia na UMK powinni założyć elektroniczne konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Oprócz rejestracji w IRK, kandydaci powinni dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł/kierunek. Opłata za kierunek/specjalność, na który/ą obowiązują egzaminy praktyczne, wynosi 150 zł.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć