Toruńska Konferencja Groznawcza

Toruńska Konferencja Groznawcza, Toruń, Collegium Maius, 18 listopada, rozpoczęcie 11:45

Zapraszamy do wzięcia udziału w Toruńskiej Konferencji Groznawczej, organizowanej przez Instytut Nauk o Kulturze. Konferencja rozpocznie się o 11.45 w piątek, 18 listopada 2022 r., w sali 311 Collegium Maius. Program konferencji dostępny jest pod linkiem

Głównym tematem konferencji naukowej są gry wideo. Zachęcamy również do tworzenia prac oraz dyskusji na temat różnic między platformami oraz ich wpływów na gry i graczy, a także statusu dzisiejszego gracza i jego praktyk.

Wśród proponowanych tematów znajdują się:
• gry cyfrowe jako medium,
• wpływ gier na współczesny krajobraz medialny,
• gry w ujęciu historycznym,
• różnice pomiędzy platformami rozgrywki,
• współczesne społeczności graczy,
• praktyki współczesnych graczy.

Konferencja naukowa odbędzie się w Toruniu na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, w Collegium Maius (ul. Fosa Staromiejska 3) 18.11.2022. O szczegółach dotyczących sali i planu wystąpień organizatorzy poinformują nie później niż tydzień przed wydarzeniem.

Abstrakty wraz z afiliacją prosimy nadsyłać do 18.09.2022 na adres e-mail: konferencjatkg@gmail.com. Maksymalna długość abstraktu to 250 wyrazów.

Kontakt z organizatorami: konferencjatkg@gmail.com.

Organizatorzy:
Damian Skroński