Konferencja międzynarodowa: Politics and Poetics of Difference: Approaches in Anglophone Literature, Culture and Linguistics

Serdecznie zapraszamy do udziału w obradach międzynarodowej konferencji pt. ?Politics and Poetics of Difference: Approaches in Anglophone Literature, Culture and Linguistics? zorganizowanej przez Doktoranckie Koło Naukowe Filologii Angielskiej i Studenckie Koło Feministyczne w dniach 2 i 3 czerwca 2023 roku we współpracy z Katedrą Literatury, Kultury i Komparatystyki Anglojęzycznej.  Konferencja  adresowana jest do doktorantów, studentów i młodych naukowców prowadzących badania w zakresie różnych dyscyplin związanych z filologią angielską. Obrady odbędą się na platformie Microsof Teams w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w obradach międzynarodowej konferencji pt. „Politics and Poetics of Difference: Approaches in Anglophone Literature, Culture and Linguistics” zorganizowanej przez Doktoranckie Koło Naukowe Filologii Angielskiej i Studenckie Koło Feministyczne w dniach 2 i 3 czerwca 2023 roku we współpracy z Katedrą Literatury, Kultury i Komparatystyki Anglojęzycznej.

Konferencja  adresowana jest do doktorantów, studentów i młodych naukowców prowadzących badania w zakresie różnych dyscyplin związanych z filologią angielską.
Obrady odbędą się na platformie Microsof Teams w języku angielskim.

Wykłady plenarne wygłoszą:
Dr Anna Bernard (King’s College, London)
Imagining Solidarity Across Difference: Literary Visions of Shared Struggle

Prof. Dominika Ferens (Uniwersytet Wrocławski)
Intersectionality, Affect, and Form in the Writings of Sigrid Nunez

Informacje o konferencji oraz program dostępne są na stronie: