Kontakt Fosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl

Program Festiwalu dostępny w sieci

Zdjęcie ilustracyjne
Tegoroczna edycja TFNiS potrwa od 20 do 22 kwietnia fot. Andrzej Romański

Ponad 130 imprez w pięciu strefach oraz 18 blokach tematycznych – tak zapowiada się 22. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki. Program tegorocznej edycji jest już dostępny w wersji elektronicznej.

22. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki rozpocznie się w sobotę 20 kwietnia i potrwa do poniedziałku 22 kwietnia. W programie najbliższej odsłony znalazły się m.in. warsztaty, pikniki, pokazy, spacery, rajd rowerowy, wykłady, dyskusje i spotkania.

W tym roku Festiwalowi przyświeca hasło "Otwartość", wokół którego budowany był nie tylko program, ale również formy imprez i rozwiązania organizacyjne. Opisy wszystkich wydarzeń, w których będzie można uczestniczyć w tym roku, dostępne są w wyszukiwarce na stronie Festiwalu. Pozwala ona posortować imprezy według dziedziny, formy zajęć, terminu i zasad wstępu, umożliwia także stworzenie własnego niepowtarzalnego planu uczestnictwa w popularnonaukowym święcie. Aby dodać wybraną propozycję do indywidualnego kalendarza, wystarczy założyć konto na stronie www.festiwal.torun.pl, zalogować się i kliknąć guzik "Dodaj do planu". Do czasu uruchomienia rejestracji możliwość tworzenia indywidualnego planu dotyczy tylko wydarzeń, na które nie obowiązują zapisy.

Przypominamy, że udział we wszystkich festiwalowych imprezach jest bezpłatny, na część z nich jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dotyczy to przede wszystkim propozycji, dla których obowiązuje limit miejsc: warsztatów, kameralnych pokazów i spotkań. Zapisać się na nie będzie można poprzez stronę Festiwalu od czwartku 4 kwietnia od godz. 12:00.

pozostałe wiadomości