Kontakt Fosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl

Rekrutacja do Programu MOST

Grupa młodych osób, uśmiechają się i rozmawiają, idąc
W Programie MOST mogą wziąć udział osoby studiujące i realizujące doktoraty, których zainteresowania naukowe mogą zostać pogłębione poza macierzystą uczelnią fot. Andrzej Romański

15 kwietnia rozpoczyna się nabór do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST na semestr zimowy i cały rok akademicki 2024/2025. Rekrutacja trwa do 15 maja.

Program MOST prowadzony jest przez Uniwersytecką Komisję Kształcenia. Propozycja adresowana jest do osób, których zainteresowania naukowe mogą zostać pogłębione poza macierzystą uczelnią. Osoby studiujące i realizujące doktoraty, które będą chciały wyjechać na MOST, mogą wybrać uniwersytet w ramach oferty przedstawianej corocznie przez uczelnie biorące udział w programie oraz przedmioty w oparciu o istniejące programy studiów.

Zainteresowani mogą zapoznać się z ofertą studiów w systemie IRK MOST (https://irkmost.amu.edu.pl) i informacją na stronie https://www.umk.pl/studenci/mobilnosc/most/. Uczelniany Koordynator Programu MOST przygotował również spotkania informacyjne dotyczące rekrutacji, które odbędą się za pośrednictwem MS Teams:

Kliknięcie w hiperłącze ukryte pod konkretnymi datami przenosi do spotkania w aplikacji MS Teams. Identyfikator spotkań to 395 814 761 352, a kod dostępu – NaZ3TC.

Chętni do udziału w programie powinni zarejestrować się w systemie IRK MOST, wydrukować i podpisać wniosek, który następnie – po uzyskaniu na nim zgody właściwego prodziekana wydziału – należy złożyć w Dziale Kształcenia UMK do 15 maja 2024 r. (Rektorat, IV piętro, pok. 414, kontakt: tel: 56 611 49 07, e-mail: karoch@umk.pl).

pozostałe wiadomości