Rekrutacja na semest letni 2019/2020 w programie MOST

Uwaga Studenci i Doktoranci Wydziału Humanistycznego!

Od 31 października do 30 listopada trwa rekrutacja w Programie MOST na semestr letni roku akademickiego 2019/2020.
Już dziś warto pomyśleć, co (i gdzie!) chcielibyście robić,
gdy znów zawita do nas wiosna.
Do wyboru aż 29 uczelni i setki kierunków.

Program MOST to najefektywniej działający polski program mobilności studenckiej i doktoranckiej. Prowadzony jest od ponad piętnastu lat, a uczestniczy w nim dwadzieścia Uczelni Fundacyjnych – stron Porozumienia na Rzecz Jakości Kształcenia oraz Uczelnie Stowarzyszone. Dotychczas z oferty Programu, na którą w każdej rekrutacji składa się ponad 500 kierunków i specjalności studiów, skorzystało już około 10 tysięcy osób.

Koordynatorem Programu jest Uniwersytecka Komisja Kształcenia, działająca na zlecenie Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie określa Regulamin, jego obowiązujący tekst znaleźć można na stronie internetowej Programu MOST: http://www.most.amu.edu.pl.

Rejestracja na semestr letni roku akademickiego 2019/2020