KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW I ROKU

KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW I ROKU

Przypominamy, że 1 października 2020 roku o godz. 15:00 w Auli UMK, ul. Gagarina 11 w Toruniu, odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2020/2021 (IMMATRYKULACJA). W czasie uroczystości złożą Państwo ślubowanie, jak również zostaną Państwo poinformowani o kwestiach związanych ze studiowaniem. W czasie spotkania nie będą podpisywane żadne dokumenty ani wydawane legitymacje studenckie. Harmonogram wydawania legitymacji zostanie Państwu przekazany w późniejszym terminie. Przypominamy też, że 1 lub 2 października 2020 roku odbędą się spotkania organizacyjne z opiekunami, zgodnie z zamieszczonym poniżej porządkiem. W ich trakcie zostaną poruszone  sprawy związane z procesem nauczania w trybie zdalnym i stacjonarnym.

Harmonogram spotkań z opiekunami I roku i koordynatorami kierunków (aktualizacja z dnia 28.09.2020)