Obowiązkowe szkolenia dla studentów I roku

Kilka artykułów biurowych na stole - kątomierz, ołówki, linijki

SZKOLENIE ELEMENTY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY ORAZ ERGONOMII

Informujemy, że w terminie od 15 października 2022 r. do 10 grudnia 2022 r. należy odbyć obowiązkowe szkolenie BHP. Szkolenie i test dostępne są na platformie Moodle (moodle.umk.pl/BHP/).
Uwaga! Po 10 grudnia br. nie będzie możliwości zaliczenia testu.

W razie problemów należy kontaktować się z Działem Szkoleń BHP: umk.pl/studenci/bhp/.

SZKOLENIE BIBLIOTECZNE

W roku akademickim 2022/2023 Biblioteka Uniwersytecka oferuje studentom (niezależnie od roku studiów) zdalny dostęp do kursu szkolenia bibliotecznego. Celem szkolenia jest zapoznanie studentów z organizacją systemu biblioteczno-informacyjnego UMK. Znajomość tych zasad ułatwi studiowanie i korzystanie z zasobów i usług oferowanych przez główną książnicę UMK.

Kurs elektroniczny dostępny jest na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej. Informacje o szkoleniu będą stale dostępne na stronie internetowej Biblioteki Uniwersyteckiej.

Uczestnictwo w szkoleniu bibliotecznym jest obowiązkowe dla studentów Wydziału Humanistycznego studiów I stopnia (z wyjątkiem kierunku etnologia – antropologia kulturowa).