Kontakt Fosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3510
e-mail: Dziekanat_Human@umk.pl

Nagrody Rektora dla kadry administracyjnej

ludzie stoją i uśmiechają się
Nagrody i wyróżnienia wręczali rektor prof. dr hab. Andrzej Sokala oraz kanclerz dr Tomasz Jędrzejewski fot. Andrzej Romański

24 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień rektora UMK dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Wśród wyróżnionych znalazły się osoby związane z Wydziałem Humanistycznym:

  • mgr Zofia Wójcik;
  • mgr Magdalena Kaczorowska;
  • dr Dominika Dźwinel;
  • mgr Hanna Wenta;
  • mgr Sylwia Malcahn;
  • Barbara Sulkowska;
  • dr Milena Śliwińska.

Władze Uniwersytetu doceniły osoby zatrudnione w części toruńskiej i bydgoskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika: w komórkach administracji ogólnouniwersyteckiej i wydziałowej, Bibliotece Uniwersyteckiej, a także pracowników inżynieryjno-technicznych oraz pracowników obsługi.

Nagrody i wyróżnienia wręczali rektor prof. dr hab. Andrzej Sokala oraz kanclerz dr Tomasz Jędrzejewski, którzy w swoich wystąpieniach podkreślili wkład pracowników administracji i obsługi w sprawne funkcjonowanie i rozwój Uniwersytetu.

Dzisiejsza uroczystość ma dla mnie wyjątkowy charakter, ponieważ spotykam się z Państwem ostatni raz jako rektor – mówił prof. Andrzej Sokala. – Dziękuję więc nie tylko za 2023 r. - rok pracy, za który przyznane są te nagrody - ale za całe cztery lata naszej owocnej współpracy, za Państwa zaangażowanie i rozwój naszego Uniwersytetu.

Rektor podkreślił, że znakomite wyniki, jakie kadra UMK odnosi na polu zawodowym, odzwierciedla rekordowa liczba osób nagrodzonych w tym roku – jest ich łącznie (w grupie nauczycieli i nie nauczycieli) blisko 1100, czyli jedna czwarta wszystkich zatrudnionych.

pozostałe wiadomości