KOMUNIKAT WŁADZ DZIEKAŃSKICH W SPRAWIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM R. 2020/2021

fot. Ewa Konopa, Paula Olszanowska

KOMUNIKAT WŁADZ DZIEKAŃSKICH WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO UMK W SPRAWIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM R. 2020/2021

Władze dziekańskie Wydziału Humanistycznego przedstawiają listę kierunków, na których część zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym r. 2020/2021 odbywać się będzie w trybie stacjonarnym:

(1) filologia romańska (studia pierwszego stopnia I rok)

(2) filologia germańska (studia pierwszego stopnia I rok)

(3) filologia włoska (studia pierwszego stopnia I rok)

(4) lingwistyka stosowana:

(a) język francuski (studia pierwszego stopnia I rok)

(b) język hiszpański studia pierwszego stopnia I rok)