I Targi Kół Naukowych Wydziału Humanistycznego

fot. Ewa Konopa

Koła Naukowe Wydziału Humanistycznego UMK to jedne z najbardziej aktywnych grup na Uniwersytecie. Obecnie funkcjonuje ich blisko 30, a swoimi działaniami rozbudzają zainteresowania teatrologiczne, kulturoznawcze, literackie i językowe. Jednym słowem - każdy student może znaleźć coś dla siebie!

Studenci! Jeżeli nie chcecie spędzać czasu tylko nauce, to dzięki przynależności do organizacji studenckiej możecie poznać ciekawych ludzi i zdobyć cenne doświadczenie oraz być częścią wielu inicjatyw, konferencji oraz wydarzeń.

I TARGI KÓŁ NAUKOWYCH WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO to niepowtarzalna okazja do tego, żeby włączyć się w życie akademickie.
24 października 2019 (czwartek) w godzinach 12.00-13.00 w Auli Collegium Humanisticum (AB.1.22) wszyscy będziemy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami i opiekunami Kół Naukowych.

Organizatorem I Targów Kół Naukowych jest Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Humanistycznego UMK.

Facebook wydarzenia

W związku z tym wydarzeniem, dnia 24 października br. zostaną ogłoszone godziny dziekańskie od 11.30 do 13.00.