Z polskim BLIŻEJ Polski i Polaków

fot. SKJPO

Podsumowanie projektu i prośba o Państwa opinię :-)

Szanowni Państwo,
realizując program Welcome to Poland - Z polskim BLIŻEJ Polski i Polaków, spędziliśmy fantastyczne miesiące od grudnia 2018 do marca 2021 BLIŻEJ polskiego kina, sportu, muzyki, kuchni, języka...
Dla tych, którzy chcieliby lepiej poznać naszą uczelnię, przygotowaliśmy książkę Truchcikiem z Kopernikiem. Językowe przebieżki po uniwersytecie

Prosimy o opinię, czy udało nam się zaktywizować międzynarodowe środowisko akademickie (link do ankiety: https://forms.gle/63BD3tr3VbEBXit58).

Więcej informacji na temat efektów projektu: książki, samouczka, interaktywnych ćwiczeń i filmów z udziałem naszych studentów, znajdą Państwo na stronie jezyk-polski.umk.pl.

Dziękujemy za wspólny czas i obiecujemy: zawsze będziemy BLISKO Was!

Studium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców UMK

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.