Rekrutacja 2023. Studiuj na Wydziale Humanistycznym UMK

Infografika z napisami: Rekrutacja 2023. Studiuj na Wydziale Humanistycznym UMK. Poniżej wymieniona lista kierunków: etnologia - antropologia kulturowa, filologia angielska, filologia bałkańska, filologia germańska, filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie, filologia polska, filologia polska jako obca, filologia romańska, filologia rosyjska, filologia włoska, japonistyka, kulturoznawstwo, kulturoznawstwo, sp. Kultura Dalekiego Wschodu, lingwistyka praktyczna i copywriting, lingwistyka stosowana.

5 czerwca to początek rekrutacji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zapisy na studia licencjackie potrwają do 12 lipca, a rekrutacja na studia magisterskie w pierwszej turze będzie możliwa do 25 lipca.

W zakładce kandydat można znaleźć pełną listę kierunków z opisami i wymaganiami rekrutacyjnymi. Wydział Humanistyczny oferuje miejsca na następujących kierunkach: etnologia – antropologia kulturowa, filologia angielska, filologia bałkańska, filologia germańska, filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie, filologia polska, filologia polska jako obca, filologia romańska, filologia rosyjska, filologia włoska, japonistyka, kulturoznawstwo, kulturoznawstwo, sp. Kultura Dalekiego Wschodu, lingwistyka praktyczna i copywriting, lingwistyka stosowana.

W pierwszym etapie należy założyć konto w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów, uzupełnić wymagane dane oraz wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł za kierunek.

Zwróć uwagę na:

Studia podyplomowe:

Studia trzeciego stopnia:

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.